0912-1780754
0912-1780754
026-34421216
لوگو
01
ساندویچ پانل : فروش و تحویل فوری ساندویچ پانل های دیواری و سقفی ماموت - فروش ساندویچ پانل ماموت ، نصب ساندویچ پانل ماموت و اجرای انواع پروژه ها توسط نمایندگی 5010 شرکت ماموت با مدیریت نعمت الله شاه محمدی
پیشنهاد ما به شما
تکنسین های قابل اعتماد و آموزش دیده و مجرب نصب پانل
تکنسین های قابل اعتماد و آموزش دیده و مجرب نصب پانل
تحویل ساندویچ پانل ماموت درب کارخانه
تحویل ساندویچ پانل ماموت درب کارخانه
شما قیمت های ساندویچ پانل ماموت را با توجه به کیفیت آن بسنجید
شما قیمت های ساندویچ پانل ماموت را با توجه به کیفیت آن بسنجید
استاندارد B2 , B3 ساندویچ پانل ماموت
استاندارد B2 , B3 ساندویچ پانل ماموت
چرا ساندویچ پانل ماموت

انتخاب یک محصول با کیفیت بالا به مهندسان و کارفرمایان ساخت و ساز در جهت یک سرمایه گذاری بلند مدت کمک شایانی خواهد کرد. خدمات قابل اعتماد و نرخ رقابتی متناسب با کیفیت ساندویچ پانل ماموت سبب کسب تجربه ای متفاوت در زمینه ساخت و ساز نوین به شما ارائه می دهد . تنها با یک تماس می توانید اطلاعات لازم را در مورد این محصول از کارشناسان خبره ما دریافت نمایید. زمان و بودجه خود را مدیریت کنید، موفقیت همواره با شما خواهد بود.

 
محصول ساندویچ پانل چیست؟

محصول ساندویچ پانل در زمینه ساخت و ساز دنیای امروز، بسیار مورد بحث و استفاده قرار می گیرد. برای مهندسین مجرب و کارفرمایان با علم روز که زمان و هزینه بسیار حائز اهمیت است ، این محصول جوابی به درخواست های آنها می باشد. از ویژگی های ساندویچ پانل، سبک بودن با استحکام بالا، ضد حریق، عایق حرارت و برودت می باشند. دولایه ورق آلیاژی ( آلوزینک – گالوانیزه) به همراه هسته میانی آنها از جنس پلی یورتان از موارد ترکیبی اصلی تولید ساندویچ پانل می باشند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران متخصص ما تماس حاصل فرمایید.

02
اگر شرکت شما نیاز به تهیه انواع ساندویچ پانل داشته باشد، این شرکت به عنوان مرجع تخصصی فروش و نصب ساندویچ پانلهای دیواری و سقفی در سراسر کشور و خارج از کشور قادر به ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصول خواهد بود. کارشناسان خبره ما می توانند در انتخاب پانل مناسب با پروژه های شما کمک شایانی داشته باشند. 
ما در زمینه مدیریت زمان و هزینه شما در اجرای پروژه های عظیم صنعتی متخصصان زبده ای داریم. ما با اطمینان می توانیم همراه شما کارفرمایان و مهندسان ساخت و ساز در جهت رسیدن به اهداف و موفقیت در اجرای پروژه ها باشیم.
آخرین اخبار
1398/06/31
11:45
گرامیداشت دفاع مقدس توسط شرکت سازه پایداران پوشش البرز – نمایندگی رسمی و معتبر مجتمع صنعتی ماموت کد 5010 شهید نماد هر گروهی است که در مسیر پیامبران یعنی عدالت خواهی و مبارزه با ظلم پایدارای ورزد.
1398/06/09
14:55
سازه فلزی سبک چیست ؟ المان اصلی این سازه ها، مقاطع فولادی جدار نازک است. 🆔 instagram.com/mammutpanel_5010 https://t.me/mammutpanel5010 🌏

ساندویچ پانل دیواری از انواع پنلهای تولیدی مجتمع صنعتی ماموت می باشد. که با ضخامتهای متفاوت و متنوع و نیز متناسب با اکثر پروژه های ساختمانی ، صنعتی تولید می شوند. این پنل ها توسط نمایندگی معتبر ماموت در سراسر کشور قابل فروش و نصب می باشند.ما می توانید در مسیر کاهش هزینه ها و راه حل های سرمایه گذاری در انواع مختلف ساختمانی و پروژه های صنعتی ، پیشنهادات فوق العاده ای ارائه دهیم.

ساندویچ پانل های دیواری،فروش و نصب

ساندویچ پانل سقفی ماموت ، از انواع پانل هایی می باشد که مناسب عایق بندی ، پوشش و ساخت سقف های پروژه ها هستند. این محصول با استاندارد و کیفیت بسیار بالا با ویژگی های خاص نظیر مقاومت در برابر نفوذ آب و مناسب برای زهکشی آب و مقاوم در برابر راه رفتن روی آنها هستند . و از قدرت استحکام بالایی برخوردار هستند.

ساندویچ پانل های سقفی ، فروش و اجرا
03

محصول ساندویچ پانل ماموت با کیفیت و با دسترسی آسان قابل خرید و نصب توسط نمایندگی معتبر این شرکت می باشد.تحویل ساندویچ پانل در کوتاه ترین زمان در سراسر کشور.
ما می توانیم در مسیر کاهش هزینه ها و راه حل های سرمایه گذاری در انواع مختلف ساختمانی و پروژه های صنعتی ، پیشنهادات فوق العاده ای ارائه دهیم